Бассейны вашей мечты!
  • Строительство "под ключ"
  • Мегамаркет оборудования
Свяжитесь с нами прямо сейчас!
Швидке та якісне будівництво басейнів у Білій Церкві. У наявності все обладнання - фільтри, насоси, труби, освітлення. Можливість купити або замовити басейн за привабливими цінами.

Послуга будівництво басейнів під ключ враховує 4 етапи

 

  1. Проектування (робимо безкоштовно для наших клієнтів, після внесення передплати за обладнання)
  2. Копання котловану (ціна визначається по факту. Можете виконати самостійно)
  3. Будівництво залізобетонної чаші (готуємо кошторис. На матеріалах не заробляємо – можете надати)
  4. Фільтрувальне обладнання та оздоблення чаші (готуємо кошторис, використовуємо оптимальний комплект з точки зору ціна/якість)

 

Ми працюємо на ринку України з 1996 року. Маємо значний досвід. Виконуємо всі роботи швидко та відповідально.

Для запиту цін, будь-ласка заповніть цю форму. Наш менеджер зв’яжеться з вами як найшвидше, з’ясує всі деталі та підготовить 2 кошториси, на бетонні роботи та обладнання.

 

Бассейн
x
x
м
Расположение
Отделка
Подогрев
Контакты
Аттракционы
Заполните эту небольшую форму и наш менеджер свяжется с Вами через несколько минут
Отправить запрос
 
Статистика
20
Лет на рынке
657
Построенных бассейна
25
В процессе работы
Отзывы наших клиентов
Я сама нарисовала эскиз бассейна, который я хочу. Совместно с инженером компании «Свимпул Сервис» мы его доработали, учтя при этом требования комфорта и безопасности для наших посетителей, а также вписали бассейн в территорию моего пансионата. В итоге все получилось замечательно. Спасибо компании «Свимпул Сервис» за проделанную работу.
Посмотреть этот бассейн
Пансионат «Белая Акула», Железный Порт, Карамышева Анна Александровна
Перед компанией «Свимпул Сервис» была поставлена сложная задача - выполнить реконструкцию прыжкового олимпийского бассейна на 4000 м3 (50 х 25). С этой задачей фирма справилась блестяще! С 2004 года наш бассейн отлично работает и оздоравливает всех желающих. Желаю всем строителям и руководству долгих лет жизни и процветания.
Посмотреть этот бассейн
Директор дворца спорта ИНГОК, г. Кривой Рог, Кичук Петр Иванович
Я считаю, что наш бассейн - это жемчужина нашего санатория и украшение всего западного региона. Дизайн-студия компании «Свимпул Сервис» собрала нам панно из мозаики («яркое солнце»), которое украсило дно нашего бассейна. Также, людям очень нравится джакузи с теплой водой.
Посмотреть этот бассейн
Сан. «Квітка полонини», с. Солочин, kvitkapolonyny.com, Лях Виктор Михайлович
Бассейн
x
x
м
Расположение
Отделка
Подогрев
Контакты
Аттракционы
Заполните эту небольшую форму и наш менеджер свяжется с Вами через несколько минут
Отправить запрос

 

 Швидке та якісне будівництво басейнів у Білій Церкві. У наявності все обладнання - фільтри, насоси, труби, освітлення. Можливість купити або замовити басейн за привабливими цінами.

Етапи будівництва басейну Біла Церква та їх особливості. Чи потрібно мати додаткове обладнання для басейну?

 

Якщо ви живите у Білій Церкві і вирішили купити давно омріяний басейн, варто довірити цю нелегку справу професіоналам. Важливо пам’ятати, що підрядчик повинен бути не просто гарним будівельником, не варто довіряти будівництво басейну у Білій Церкві тим, хто вміє гарно будувати будинки, адже басейн – не будинок і технологія його будівництва дуже відрізняється від технології зведення будинку. Процес будівництва басейнів у Білій Церкві має велику кількість дуже важливих нюансів, яких необхідно дотримуватись при будівництві, якщо ви бажаєте бути впевненими в якості басейну. Не варто витрачати бездумно кошти, довіряючи будівництво басейну у Білій Церкві не професіональним командам, побудуйте басейн разом з професіоналами.

На сьогоднішній день широким попитом користуються три види басейнів: бетонні, СПА та надувні. Для того, щоб остаточно вирішити, який саме басейн вам потрібен, треба знати чим вони відрізняються.

 

Основні види басейнів. 

Надувний басейн ідеально підійде тим, хто планує користуватися басейном лише у теплу пору року. Купити такий басейн дуже просто, оскільки він не потребує великої території і ведення будівельних робіт. Єдиним недоліком, мабуть, цього басейну є необхідність прибирати його з подвір’я, оскільки він не переносить холодів.

Бетонний басейн – це басейн, у якому ви зможете плавати круглий рік, він може бути як відкритого типу, так і критого. Побудувати такий басейн у Білій Церкві – складний процес, який потребує очищення ділянки від насаджень дерев та кущів, риття котловану та формування бетонної чаші, яка не любить поспіху, оскільки не допускає утворень пустот. Для того, щоб температура води була комфортною для вашого тіла можна встановити спеціальний електричний обігрівач.

СПА-басейн ідеально підійде любителям гідромасажу, оскільки обладнаний форсунками. Чаша такого басейну виробляється зі склопластика. Як і бетонний, СПА-басейн може знаходитись як на подвір’ї, так і безпосередньо у будинку

 

 

Етапи будівництва басейнів.

Для того, щоб побудувати басейн, окрім надувного, треба дотриматись декількох важливих етапів.

 

 

 

Проектування басейну певного розміру та форми. Команда проектувальників розробляє креслення та модель басейну для вас, виконує всі необхідні розрахунки. У той же час інша команда здійснює підготовку земельної ділянки для будівництва басейну у Білій Церкві – викорчовує дерева та кущі, проводить обстеження на наявність проходження комунікацій.

Риття котловану. Після закінчення етапу проектування наступає наступній етап – результатом якого є  готова чаша майбутнього басейну. Перш за все треба вирити котлован необхідної глибини та форми. Для того, щоб форма добре зберігалась у подальшому обов’язково треба зберегти твердість ґрунту.

Формування плити-дна та стін басейну. Якщо ви бажаєте отримати якісну основу вашого басейну і бути впевненим у її якості – довірте будівництво басейну у Білій Церкві професіоналам, які зможуть гарантувати вам правильну установку необхідної арматури і, як результат, якісну укладку бетону без утворень тріщин та пустот. Для досягнення максимального результату професіонали  Білій Церкві гармонійно поєднують використання спецтехніки та ручну працю.

Дизайн басейну. Останнім етапом будівництва басейну у Білій Церкві є його оформлення. Дизайн басейну – важливий етап, який надасть басейну завершеного виду і готовності прийняти перших плавців. Зазвичай басейн облицьовують плиткою чи мозаїкою, створюючи незвичні узори та прекрасні картини на морську тематику. На даному етапі ватро потурбуватись про встановлення додаткового обладнання, такого як фільтри для басейну (не лише очищують воду, але й будуть перешкоджати розвитку шкідливих мікроорганізмів), електронний підігрів (створить комфортну для вас температуру води) та інші.

 

 

Хочете мати власний басейн у Білій Церкві? Довірте цю справу професіоналам і ви отримаєте якісний басейн у короткі строки.

Вход в личный кабинет
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Я - новый пользователь
Фио
Телефон
E-mail
Город
Придумайте пароль для входа
Вход через соц. сети
Вход в личный кабинет
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Вход через соц. сети
Мои контактные данные
Телефон
Город
Корзина

    В корзине ещё нет товаров!

Ваш телефон
Ваше имя и что вас интересует?
Выберите номер: