Мегамаркет бассейнов и оборудования!
Свяжитесь с нами прямо сейчас!
Швидке та якісне будівництво басейнів у Івано-Франківска. У наявності все обладнання - фільтри, насоси, труби, освітлення. Можливість купити або замовити басейн за привабливими цінами

Послуга будівництво басейнів під ключ враховує 4 етапи

 

  1. Проектування (робимо безкоштовно для наших клієнтів, після внесення передплати за обладнання)
  2. Копання котловану (ціна визначається по факту. Можете виконати самостійно)
  3. Будівництво залізобетонної чаші (готуємо кошторис. На матеріалах не заробляємо – можете надати)
  4. Фільтрувальне обладнання та оздоблення чаші (готуємо кошторис, використовуємо оптимальний комплект з точки зору ціна/якість)

 

Ми працюємо на ринку України з 1996 року. Маємо значний досвід. Виконуємо всі роботи швидко та відповідально.

Для запиту цін, будь-ласка заповніть цю форму. Наш менеджер зв’яжеться з вами як найшвидше, з’ясує всі деталі та підготовить 2 кошториси, на бетонні роботи та обладнання.

 

 

Бассейн
x
x
м
Расположение
Отделка
Подогрев
Контакты
Аттракционы
Заполните эту небольшую форму и наш менеджер свяжется с Вами через несколько минут
Отправить запрос
 
Отзывы наших клиентов
Мы построили бассейн только в этом году, но уже его успели полюбить все отдыхающие. Детишкам и взрослым очень нравиться в нем купаться, ведь вода у нас всегда чистая, теплая и прозрачная. Компания «Свимпул Сервис» относится к своей работе очень профессионально и ответственно. Нам понравилось с ними работать, и мы будем их советовать всем знакомым.
Посмотреть этот бассейн
Гостиница «27 Жемчужин», Железный порт, 27pearls.com.ua, Сироштан Светлана Викторовна
Перед компанией «Свимпул Сервис» была поставлена сложная задача - выполнить реконструкцию прыжкового олимпийского бассейна на 4000 м3 (50 х 25). С этой задачей фирма справилась блестяще! С 2004 года наш бассейн отлично работает и оздоравливает всех желающих. Желаю всем строителям и руководству долгих лет жизни и процветания.
Посмотреть этот бассейн
Директор дворца спорта ИНГОК, г. Кривой Рог, Кичук Петр Иванович
Я считаю, что наш бассейн - это жемчужина нашего санатория и украшение всего западного региона. Дизайн-студия компании «Свимпул Сервис» собрала нам панно из мозаики («яркое солнце»), которое украсило дно нашего бассейна. Также, людям очень нравится джакузи с теплой водой.
Посмотреть этот бассейн
Сан. «Квітка полонини», с. Солочин, kvitkapolonyny.com, Лях Виктор Михайлович
Бассейн
x
x
м
Расположение
Отделка
Подогрев
Контакты
Аттракционы
Заполните эту небольшую форму и наш менеджер свяжется с Вами через несколько минут
Отправить запрос

 

Швидке та якісне будівництво басейнів у Івано-Франківска. У наявності все обладнання - фільтри, насоси, труби, освітлення. Можливість купити або замовити басейн за привабливими цінами

 

На сьогоднішній день можна сміливо відзначити, що басейни є одним із найпопулярнішим видом провести вільний час, адже купання у басейні не лише приносить задоволення, але й допомагає підтримувати своє тіло у формі. Купити басейн Івано-Франківськ – послуга, доступна кожному – від власника приватного будиночка, до власника заміського готелю. До того ж , басейн, встановлений на території готелю, надає сервіс найвищого ґатунку і приваблює більшу кількість відвідувачів.

Сьогодні послугою будівництво басейнів Івано-Франківськ мають можливість скористатися не лише великі підприємства, але й приватні особи, оскільки ціни на будівництво басейну Івано-Франківськ є доступними. Будівництво басейнів Івано-Франківськ відбувається у достатньо короткий термін, але не дивлячись на це басейни не втрачають своєї якості.

 

Будівництво басейну – основні етапи

Якщо ви вирішили побудувати басейн Івано-Франківськ, вам треба знати всі етапи даної роботи. Спочатку проектно-конструкторський відділ розробить для вас проект басейну, який буде ідеально підходити саме вам та ділянці, на якій він буде розташований. Цей проект може бути як типовим, так і унікальним. Але навіть типовий проект буде містити індивідуальні нюанси, завдяки яким ви не знайдете абсолютно ідентичного басейну в усьому Івано-Франківську. Проектно-конструкторський відділ про розробці проекту зверне увагу на всі ваші побажання. Басейн для вас Івано-Франківськ буде розроблений з урахуванням всіх вимог, що є гарантом його якості та експлуатації впродовж тривалого терміну.

Якщо ви полюбляєте поплавати в басейні не лише у літню спеку, але й у зимові морози, то вам ідеально підійде басейн закритого типу. Це дасть вам змогу самостійно регулювати температуру у приміщенні, в якому знаходиться ваш басейн, і отримати задоволення від купання не звертаючи уваги на погодні умови у Івано-Франківську. До того ж ви можете бути певні, шо побудувавши басейн закритого типу Івано-Франківськ, вам буде встановлене все необхідне спеціальне обладнання, за допомогою якого вологість у приміщенні буде контролюватись та не досягне критичної позначки. Щоб вологість повітря у закритому басейні не перевищувала норми, ми встановимо спеціальне обладнання, яке буде запобігати накопичення вологого повітря, завдяки якому з’являється іржа та пліснява.

Будівництво відкритого басейну Івано-Франківськ вимагає дотримання деяких правил.

Ділянка, на якій буде відбуватися будівництво басейну Івано-Франківськ повинна мати можливість під’їзду спеціалізованої техніки

Обов’язково треба звернути увагу на ґрунт даної ділянки – він повинен бути твердим, щоб запобігти зсуву ґрунту, який не тільки заподіє шкоди басейну. Але й може бути небезпечним для життя і здоров’я людини.

Ділянка повинна бути повністю очищена від дерев та кущів.

Побудувати басейн – складна праця, але якщо ви довірите цю справу професіоналам, то матимете змогу у короткий термін отримати бажаний басейн на власному подвір?’ї.

 

Переваги, які надає нам будівництво басейну

Позитивні емоції. У басейні можна плавати, пірнати всією родиною чи веселою компанією. І не залежно від віку ви всі отримаєте позитивний заряд емоціями.

Здоров’я і бадьорість. Під час плавання організм збагачується киснем, ефективно спалюються жирові відкладення, вода охолоджує організм людини, що дає можливість не перегріватися у літню спеку. Фізичні навантаження у воді даються набагато легше, ніж у тренажерному залі і приносять велике задоволення. Побудувати басейн у Івано-Франківську легко і просто, якщо ви звернетесь до команди професіоналів, які не лише побудують вам якісний басейн на довгі роки, але й створять проект, який гармонійно буде вписуватись у загальну концепцію вашого будинку і будуть здійснювати сервісне обслуговування вашого басейну.

 

Вход в личный кабинет
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Я - новый пользователь
Фио
Телефон
E-mail
Город
Придумайте пароль для входа
Вход через соц. сети
Вход в личный кабинет
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Вход через соц. сети
Мои контактные данные
Телефон
Город
Корзина

    В корзине ещё нет товаров!

Ваш телефон
Ваше имя и что вас интересует?
Выберите номер:
Написать