Мегамаркет бассейнов и оборудования!
Свяжитесь с нами прямо сейчас!
Швидке та якісне будівництво басейнів у Івано-Франківска. У наявності все обладнання - фільтри, насоси, труби, освітлення. Можливість купити або замовити басейн за привабливими цінами

Послуга будівництво басейнів під ключ враховує 4 етапи

 

  1. Проектування (робимо безкоштовно для наших клієнтів, після внесення передплати за обладнання)
  2. Копання котловану (ціна визначається по факту. Можете виконати самостійно)
  3. Будівництво залізобетонної чаші (готуємо кошторис. На матеріалах не заробляємо – можете надати)
  4. Фільтрувальне обладнання та оздоблення чаші (готуємо кошторис, використовуємо оптимальний комплект з точки зору ціна/якість)

 

Ми працюємо на ринку України з 1996 року. Маємо значний досвід. Виконуємо всі роботи швидко та відповідально.

Для запиту цін, будь-ласка заповніть цю форму. Наш менеджер зв’яжеться з вами як найшвидше, з’ясує всі деталі та підготовить 2 кошториси, на бетонні роботи та обладнання.

 

 

Бассейн
x
x
м
Расположение
Отделка
Подогрев
Контакты
Аттракционы
Заполните эту небольшую форму и наш менеджер свяжется с Вами через несколько минут
Отправить запрос
 
Отзывы наших клиентов
Мы запустили наш комплекс в 2006 году. Все это время 4 бассейна, которые построила компания «Свимпул Сервис» нормально работают. Менеджеры очень отзывчивые, всегда находят решение любого возникшего вопроса. Будем рады сотрудничать и в дальнейшем.
Посмотреть этот бассейн
Федорова Людмила Леонидовна Банный комплекс «Затерянный Мир», г. Херсон. www.z-mir.net.
Мне очень нравиться мой закрытый бассейн, который мне построила компания «Свимпул Сервис». Я и моя семья теперь можем купаться круглый год и набираться здоровья. Вода проходит очистку серебром, что позволяет отказаться от использования хлора. Большое спасибо за вашу работу.
Посмотреть этот бассейн
Йохан Боден, Директор ООО «Чумак», г. Каховка
Я сама нарисовала эскиз бассейна, который я хочу. Совместно с инженером компании «Свимпул Сервис» мы его доработали, учтя при этом требования комфорта и безопасности для наших посетителей, а также вписали бассейн в территорию моего пансионата. В итоге все получилось замечательно. Спасибо компании «Свимпул Сервис» за проделанную работу.
Посмотреть этот бассейн
Пансионат «Белая Акула», Железный Порт, Карамышева Анна Александровна
Бассейн
x
x
м
Расположение
Отделка
Подогрев
Контакты
Аттракционы
Заполните эту небольшую форму и наш менеджер свяжется с Вами через несколько минут
Отправить запрос

 

Швидке та якісне будівництво басейнів у Івано-Франківска. У наявності все обладнання - фільтри, насоси, труби, освітлення. Можливість купити або замовити басейн за привабливими цінами

 

На сьогоднішній день можна сміливо відзначити, що басейни є одним із найпопулярнішим видом провести вільний час, адже купання у басейні не лише приносить задоволення, але й допомагає підтримувати своє тіло у формі. Купити басейн Івано-Франківськ – послуга, доступна кожному – від власника приватного будиночка, до власника заміського готелю. До того ж , басейн, встановлений на території готелю, надає сервіс найвищого ґатунку і приваблює більшу кількість відвідувачів.

Сьогодні послугою будівництво басейнів Івано-Франківськ мають можливість скористатися не лише великі підприємства, але й приватні особи, оскільки ціни на будівництво басейну Івано-Франківськ є доступними. Будівництво басейнів Івано-Франківськ відбувається у достатньо короткий термін, але не дивлячись на це басейни не втрачають своєї якості.

 

Будівництво басейну – основні етапи

Якщо ви вирішили побудувати басейн Івано-Франківськ, вам треба знати всі етапи даної роботи. Спочатку проектно-конструкторський відділ розробить для вас проект басейну, який буде ідеально підходити саме вам та ділянці, на якій він буде розташований. Цей проект може бути як типовим, так і унікальним. Але навіть типовий проект буде містити індивідуальні нюанси, завдяки яким ви не знайдете абсолютно ідентичного басейну в усьому Івано-Франківську. Проектно-конструкторський відділ про розробці проекту зверне увагу на всі ваші побажання. Басейн для вас Івано-Франківськ буде розроблений з урахуванням всіх вимог, що є гарантом його якості та експлуатації впродовж тривалого терміну.

Якщо ви полюбляєте поплавати в басейні не лише у літню спеку, але й у зимові морози, то вам ідеально підійде басейн закритого типу. Це дасть вам змогу самостійно регулювати температуру у приміщенні, в якому знаходиться ваш басейн, і отримати задоволення від купання не звертаючи уваги на погодні умови у Івано-Франківську. До того ж ви можете бути певні, шо побудувавши басейн закритого типу Івано-Франківськ, вам буде встановлене все необхідне спеціальне обладнання, за допомогою якого вологість у приміщенні буде контролюватись та не досягне критичної позначки. Щоб вологість повітря у закритому басейні не перевищувала норми, ми встановимо спеціальне обладнання, яке буде запобігати накопичення вологого повітря, завдяки якому з’являється іржа та пліснява.

Будівництво відкритого басейну Івано-Франківськ вимагає дотримання деяких правил.

Ділянка, на якій буде відбуватися будівництво басейну Івано-Франківськ повинна мати можливість під’їзду спеціалізованої техніки

Обов’язково треба звернути увагу на ґрунт даної ділянки – він повинен бути твердим, щоб запобігти зсуву ґрунту, який не тільки заподіє шкоди басейну. Але й може бути небезпечним для життя і здоров’я людини.

Ділянка повинна бути повністю очищена від дерев та кущів.

Побудувати басейн – складна праця, але якщо ви довірите цю справу професіоналам, то матимете змогу у короткий термін отримати бажаний басейн на власному подвір?’ї.

 

Переваги, які надає нам будівництво басейну

Позитивні емоції. У басейні можна плавати, пірнати всією родиною чи веселою компанією. І не залежно від віку ви всі отримаєте позитивний заряд емоціями.

Здоров’я і бадьорість. Під час плавання організм збагачується киснем, ефективно спалюються жирові відкладення, вода охолоджує організм людини, що дає можливість не перегріватися у літню спеку. Фізичні навантаження у воді даються набагато легше, ніж у тренажерному залі і приносять велике задоволення. Побудувати басейн у Івано-Франківську легко і просто, якщо ви звернетесь до команди професіоналів, які не лише побудують вам якісний басейн на довгі роки, але й створять проект, який гармонійно буде вписуватись у загальну концепцію вашого будинку і будуть здійснювати сервісне обслуговування вашого басейну.

 

Вход в личный кабинет
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Я - новый пользователь
Фио
Телефон
E-mail
Город
Придумайте пароль для входа
Вход через соц. сети
Вход в личный кабинет
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Вход через соц. сети
Мои контактные данные
Телефон
Город
Корзина

    В корзине ещё нет товаров!

Ваш телефон
Ваше имя и что вас интересует?
Выберите номер:
Написать