Мегамаркет бассейнов и оборудования!
Свяжитесь с нами прямо сейчас!
Швидке та якісне будівництво басейнів у Киеві. У наявності все обладнання - фільтри, насоси, труби, освітлення. Можливість купити або замовити басейн за привабливими цінами.

Послуга будівництво басейнів під ключ враховує 4 етапи

 

  1. Проектування (робимо безкоштовно для наших клієнтів, після внесення передплати за обладнання)
  2. Копання котловану (ціна визначається по факту. Можете виконати самостійно)
  3. Будівництво залізобетонної чаші (готуємо кошторис. На матеріалах не заробляємо – можете надати)
  4. Фільтрувальне обладнання та оздоблення чаші (готуємо кошторис, використовуємо оптимальний комплект з точки зору ціна/якість)

 

Ми працюємо на ринку України з 1996 року. Маємо значний досвід. Виконуємо всі роботи швидко та відповідально.

Для запиту цін, будь-ласка заповніть цю форму. Наш менеджер зв’яжеться з вами як найшвидше, з’ясує всі деталі та підготовить 2 кошториси, на бетонні роботи та обладнання.

 

 

Бассейн
x
x
м
Расположение
Отделка
Подогрев
Контакты
Аттракционы
Заполните эту небольшую форму и наш менеджер свяжется с Вами через несколько минут
Отправить запрос
 
Отзывы наших клиентов
Мы запустили наш комплекс в 2006 году. Все это время 4 бассейна, которые построила компания «Свимпул Сервис» нормально работают. Менеджеры очень отзывчивые, всегда находят решение любого возникшего вопроса. Будем рады сотрудничать и в дальнейшем.
Посмотреть этот бассейн
Федорова Людмила Леонидовна Банный комплекс «Затерянный Мир», г. Херсон. www.z-mir.net.
Компания «Свимпул Сервис» построила нам 2 бассейна: полуолимпийский переливной бассейн (25 х 12) и бассейн для отдыха на 1300 тонн (40х22). Хочу поблагодарить руководство и всех сотрудников компании за хорошо проделанную работу, и пожелать процветания, успехов и новых свершений в бизнесе.
Посмотреть этот бассейн
Аквапарк "Жемчужина", г. Очаков, Волче Александр
Мне очень нравиться мой закрытый бассейн, который мне построила компания «Свимпул Сервис». Я и моя семья теперь можем купаться круглый год и набираться здоровья. Вода проходит очистку серебром, что позволяет отказаться от использования хлора. Большое спасибо за вашу работу.
Посмотреть этот бассейн
Йохан Боден, Директор ООО «Чумак», г. Каховка
Бассейн
x
x
м
Расположение
Отделка
Подогрев
Контакты
Аттракционы
Заполните эту небольшую форму и наш менеджер свяжется с Вами через несколько минут
Отправить запрос

Швидке та якісне будівництво басейнів у Киеві. У наявності все обладнання - фільтри, насоси, труби, освітлення. Можливість купити або замовити басейн за привабливими цінами.

 

Київ – одне з найкрасивіших міст Європи. Той, хто хоча б один раз відвідав Київ – ніколи не забуде своїх вражень. Чудове поєднання середньовічної та сучасної архітектури, велика кількість чудових музеїв спонукає вас до культурного просвітництва, а гарні зелені вулички сприяє отриманню вами задоволення від піших прогулянок.

Завдяки тому, що велика кількість гостей щорічно приїжджає до Києва у будь-яку пору року, великою популярністю користуються басейни Київа, які не лише здатні подарувати нам незабутню насолоду у літню спеку, але й можливість підтримувати своє тіло у ідеальній формі.

Басейни Київа є сучасними басейнами, тому будівництво басейнів Київ можна поділити на декілька етапів. Давайте зупинимося на кожному етапі будівництва.

Етапи будівництва басейнів:

Перший етап, який можна виділити, підготовка котловану для басейна. Спочатку треба вибрати місце, де буде розташовуватися басейн. Після того, як місце вибране, треба вирити котлован. Спочатку при ритті котловану для басейну застосовується спеціальна техніка, коли ми досягли потрібної глибини та форми, робітникам за допомогою лопат треба вручну вирівняти дно і за потреби підправити форму. Головним правилом даного єтапу є вчасно зупинитися і не відкинути більше землі, ніж це потрібно.

Другий етап – створення бетонної чаші. Спочатку на дні майбутнього басейну рівним шаром розташовують щебіку, після цього – встановлюють необхідну арматуру. І лише після цього дуже обережно, ні в якому разі не поспішаючи виливають бетонний склад. Можна сміливо сказати, що заливка бетонної чаші басейну – найскладніший етап у будівництві басейну, який не пробачає помилок та поспіху.

Після того, як бетонна чаша затверділа, можна приступати о третього, і останнього єтапу – оздоблення. Оздоблення басейнів потребує не лише майстерності, але й креативного мислення, адже саме оздоблення робить ваш басейн неповторним.  Зазвичай, басейни Києва оздоблюють  плиткою чи мозаїкою. Мозаїка виглядає красивіше і дає можливість створити неповторні картини та унікальні орнаменти вашого басейну.

Але побудувавши басейн ще не означає закінчення робіт. Обов’язково треба приділити увагу додатковому обладнанню для басейнів. Сучасний басейн не можливо уявити без фільтру для басейну, який перешкоджає розвитку різноманітних інфекцій. Гідропилосос допоможе вам прибрати сміття із дна басейну без випускання води.

Якщо ви бажаєте побудувати басейн Київ треба вибрати оптимальне співвідношення додаткового обладнання для басейнів. Якщо у басейні ви плануєте лише плавати, то встановлювати форсунки для гідромасажу – зайве. Якщо ж ви полюбляєте гідромасаж, то встановити форсунки можна на невиликій території, заздалегідь обладнавши цей простір сходинками, на яких буде зручно сидіти і насолоджуватися гідромасажем.

Вход в личный кабинет
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Я - новый пользователь
Фио
Телефон
E-mail
Город
Придумайте пароль для входа
Вход через соц. сети
Вход в личный кабинет
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Вход через соц. сети
Мои контактные данные
Телефон
Город
Корзина

    В корзине ещё нет товаров!

Ваш телефон
Ваше имя и что вас интересует?
Выберите номер:
Написать