Мегамаркет бассейнов и оборудования!
Свяжитесь с нами прямо сейчас!
Швидке та якісне будівництво басейнів у Залізному Порту. У наявності все обладнання цінам - фільтри, насоси, труби, освітлення. Можливість купити або замовити басейн за привабливимии

Послуга будівництво басейнів під ключ враховує 4 етапи

 

  1. Проектування (робимо безкоштовно для наших клієнтів, після внесення передплати за обладнання)
  2. Копання котловану (ціна визначається по факту. Можете виконати самостійно)
  3. Будівництво залізобетонної чаші (готуємо кошторис. На матеріалах не заробляємо – можете надати)
  4. Фільтрувальне обладнання та оздоблення чаші (готуємо кошторис, використовуємо оптимальний комплект з точки зору ціна/якість)

 

Ми працюємо на ринку України з 1996 року. Маємо значний досвід. Виконуємо всі роботи швидко та відповідально.

Для запиту цін, будь-ласка заповніть цю форму. Наш менеджер зв’яжеться з вами як найшвидше, з’ясує всі деталі та підготовить 2 кошториси, на бетонні роботи та обладнання.

 

 

Бассейн
x
x
м
Расположение
Отделка
Подогрев
Контакты
Аттракционы
Заполните эту небольшую форму и наш менеджер свяжется с Вами через несколько минут
Отправить запрос
 
Отзывы наших клиентов
В компании «Свимпул Сервис» работают отличные специалисты. Очень грамотный главный инженер, чуткие и отзывчивые менеджеры. К каждому клиенту компания подходит индивидуально и мой бассейн, не исключение. По дизайну он отличается от других и мне это нравится. Удачи вам!
Посмотреть этот бассейн
Максютов Марс Марсович, Гостиница Вилла Анна, с. Лазурное,
Я сама нарисовала эскиз бассейна, который я хочу. Совместно с инженером компании «Свимпул Сервис» мы его доработали, учтя при этом требования комфорта и безопасности для наших посетителей, а также вписали бассейн в территорию моего пансионата. В итоге все получилось замечательно. Спасибо компании «Свимпул Сервис» за проделанную работу.
Посмотреть этот бассейн
Пансионат «Белая Акула», Железный Порт, Карамышева Анна Александровна
Мы запустили наш комплекс в 2006 году. Все это время 4 бассейна, которые построила компания «Свимпул Сервис» нормально работают. Менеджеры очень отзывчивые, всегда находят решение любого возникшего вопроса. Будем рады сотрудничать и в дальнейшем.
Посмотреть этот бассейн
Федорова Людмила Леонидовна Банный комплекс «Затерянный Мир», г. Херсон. www.z-mir.net.
Бассейн
x
x
м
Расположение
Отделка
Подогрев
Контакты
Аттракционы
Заполните эту небольшую форму и наш менеджер свяжется с Вами через несколько минут
Отправить запрос

 Швидке та якісне будівництво басейнів у Залізному Порту. У наявності все обладнання цінам - фільтри, насоси, труби, освітлення. Можливість купити або замовити басейн за привабливимии

Якщо ви хоча б одного разу мали нагоду поплавати у басейні, ви обов’язково розмірковували можливість мати власний басейн в Залізному Порту,Миколаєві чи інших містах нашої держави. Більше того, сьогодні будинок, на подвір’ї якого розташовано басейн, не рідкість, а значить будівництво басейну Залізного Порту є доступним для кожного. До того ж сучасні басейни в Залізному Порту, завдяки використання різноманітних додаткового обладнання та фільтрів для води, басейни Чернівців принесуть своїм власникам та їхнім гостям не лише задоволення, але й здоров’я.

Якщо ви вирішили розпочати будівництво басейну в Залізному Порту, варто довірити цю складну справу команді професіоналів, які віднесуться до цієї справи серйозно і врахують всі необхідні нюанси та тонкощі при будівництві басейну у місті Залізний Порт. Більшість підрядчиків, нажаль, нехтують багатьма факторами.

 

Місце для басейну. 

Якщо ви бажаєте насолоджуватись купанням у теплій води вашого басейну – слід обирати сонячну сторону, це заощадить електроенергію на підігрів води та освітлення приміщення для басейну. Важливо пам’ятати, що місце для басейну в Чернівцях слід обирати без густих насаджень кущів та дерев. Якщо на обраній вами ділянці все ж знаходяться кущі або дерева – їх слід викорчувати дуже ретельно, оскільки корені великих рослин у майбутньому можуть пошкодити стінки басейнів.

 

Умови догляду за басейном.

Якщо ви хочете, щоб ваш басейн слугував вам вірою і правдою багато років, треба заздалегідь подумати про його обладнання очисними спорудами для басейну в Залізному Порту. Якщо ваш вибір зупинився на відкритій моделі басейну – варто попіклуватися про їх зберігання у час, коли ви не будете ним користуватися. Також важливим аксесуаром є фільтр для води басейну. Дуже часто, компанія, яка будує вам басейн безкоштовно проконсультує вас з приводу важливих очисних споруд  та фільтру для води які ідеально підійдуть саме для вашої моделі та приємно вразять вас своєю ціною.

Технологія створення. 

При будівництві басейну в Залізному Порті важливо дотримуватись певної послідовності і виконання деяких норм. Тому будівництво басейну Ужгород краще за все довірити команді професіоналі. Спочатку треба підготувати місце для басейну – розчистити його від дерев та кущів, оскільки їхні корені у майбутньому можуть задати шкоди. Потім – вирити котлован, вирівняти його і при цьому необхідно зберегти твердість ґрунту. Після того, як котлован вирито, настає черга етапу, який формує чашу басейну. Для того, щоб ваш басейн мав довгий термін експлуатації, треба правильно встановити необхідну арматуру. Лише після цього можна формувати дно і стіни чаші за допомогою бетону.

Як ви бачите, побудувати басейн у Залізному Порті – складний і довготривалий процес, який не допускає поспіху та вимагає високого професіоналізму. Якщо ви бажаєте мати у себе в Чернівцях на подвір’ї побудований басейн за всіма вимогами, яким ви зможете користуватися впродовж довгого часу – замовте послугу «басейн під ключ». Ви отримаєте високоякісний басейн у максимально короткі строки. До того ж наші професіонали допоможуть підібрати обладнання для басейну в Чернівцях за доступними цінами та високої якості. Якщо ви бажаєте плавати у прозорій та чистій воді – вам необхідно встановити фільтр для води в басейні, який забезпечить не лише візуальну прозорість води, але й знищить шкідливі для організму людини мікроби.

Переваги, які надає нам будівництво басейну

Позитивні емоції. У басейні можна плавати, пірнати всією родиною чи веселою компанією. І не залежно від віку ви всі отримаєте позитивний заряд емоціями.

Здоров’я і бадьорість. Під час плавання організм збагачується киснем, ефективно спалюються жирові відкладення, вода охолоджує організм людини, що дає можливість не перегріватися у літню спеку. Фізичні навантаження у воді даються набагато легше, ніж у тренажерному залі і приносять велике задоволення. Побудувати басейн у Залізному Порту легко і просто, якщо ви звернетесь до команди професіоналів, які не лише побудують вам якісний басейн на довгі роки, але й створять проект, який гармонійно буде вписуватись у загальну концепцію вашого будинку і будуть здійснювати сервісне обслуговування вашого басейну.

Вход в личный кабинет
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Я - новый пользователь
Фио
Телефон
E-mail
Город
Придумайте пароль для входа
Вход через соц. сети
Вход в личный кабинет
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Вход через соц. сети
Мои контактные данные
Телефон
Город
Корзина

    В корзине ещё нет товаров!

Ваш телефон
Ваше имя и что вас интересует?
Выберите номер:
Написать