Мегамаркет бассейнов и оборудования!
Свяжитесь с нами прямо сейчас!
Швидке та якісне будівництво басейнів у Дніпропетровську. У наявності все обладнання - фільтри, насоси, труби, освітлення. Можливість купити або замовити басейн за привабливими цінами.

Послуга будівництво басейнів під ключ враховує 4 етапи

 

  1. Проектування (робимо безкоштовно для наших клієнтів, після внесення передплати за обладнання)
  2. Копання котловану (ціна визначається по факту. Можете виконати самостійно)
  3. Будівництво залізобетонної чаші (готуємо кошторис. На матеріалах не заробляємо – можете надати)
  4. Фільтрувальне обладнання та оздоблення чаші (готуємо кошторис, використовуємо оптимальний комплект з точки зору ціна/якість)

 

Ми працюємо на ринку України з 1996 року. Маємо значний досвід. Виконуємо всі роботи швидко та відповідально.

Для запиту цін, будь-ласка заповніть цю форму. Наш менеджер зв’яжеться з вами як найшвидше, з’ясує всі деталі та підготовить 2 кошториси, на бетонні роботи та обладнання.

 

 

Бассейн
x
x
м
Расположение
Отделка
Подогрев
Контакты
Аттракционы
Заполните эту небольшую форму и наш менеджер свяжется с Вами через несколько минут
Отправить запрос
 
Отзывы наших клиентов
Мы запустили наш комплекс в 2006 году. Все это время 4 бассейна, которые построила компания «Свимпул Сервис» нормально работают. Менеджеры очень отзывчивые, всегда находят решение любого возникшего вопроса. Будем рады сотрудничать и в дальнейшем.
Посмотреть этот бассейн
Федорова Людмила Леонидовна Банный комплекс «Затерянный Мир», г. Херсон. www.z-mir.net.
Перед компанией «Свимпул Сервис» была поставлена сложная задача - выполнить реконструкцию прыжкового олимпийского бассейна на 4000 м3 (50 х 25). С этой задачей фирма справилась блестяще! С 2004 года наш бассейн отлично работает и оздоравливает всех желающих. Желаю всем строителям и руководству долгих лет жизни и процветания.
Посмотреть этот бассейн
Директор дворца спорта ИНГОК, г. Кривой Рог, Кичук Петр Иванович
В компании «Свимпул Сервис» работают отличные специалисты. Очень грамотный главный инженер, чуткие и отзывчивые менеджеры. К каждому клиенту компания подходит индивидуально и мой бассейн, не исключение. По дизайну он отличается от других и мне это нравится. Удачи вам!
Посмотреть этот бассейн
Максютов Марс Марсович, Гостиница Вилла Анна, с. Лазурное,
Бассейн
x
x
м
Расположение
Отделка
Подогрев
Контакты
Аттракционы
Заполните эту небольшую форму и наш менеджер свяжется с Вами через несколько минут
Отправить запрос

 Швидке та якісне будівництво басейнів у Дніпропетровську. У наявності все обладнання - фільтри, насоси, труби, освітлення. Можливість купити або замовити басейн за привабливими цінами.

Людина, яка працює у швидкому ритмі, який нам диктує наша сучасність, повинна обов’язково вміти відпочивати. Сьогодні відомо багато способів відпочинку, який приносить не лише задоволення, але й позитивно впливає на здоров’я людини. Але найкращим з активних відпочинків залишається плавання. Басейн дасть вам можливість підтримувати себе у тонусі та відпочивати не виходячи за подвір’я.

Завдяки своїм спортивним характеристикам, які гармонійно змогли поєднати приємне з корисним, будівництво басейну Дніпропетровськ сьогодні стало дуже популярним. Сьогоднішні технології, які застосовуються при будівництві басейнів Дніпропетровськ дозволяють купатися в басейні впродовж усього року. Але для того, щоб мати таку можливість вам обов’язково треба зупинити свій вибір на бетонній моделі басейну.

Чи є доступним будівництво басейну Дніпропетровську пересічному громадянину? 

Сьогодні, коли люди звикли не лише заробляти, але й контролювати свої витрати. Тому питання доступності будівництва басейну в місті Дніпропетровськ (як і в інших містах України) турбує наших клієнтів, як дійсних, так і потенційних. Наша компанія надає можливість заздалегідь розрахувати кошторис будівництва басейну Дніпропетровськ та необхідного додаткового обладнання самостійно, отже, ще до дзвінка у компанію ви знаєте приблизний вартість робіт, пов’язаних з будівництвом басейну певної моделі у місті Дніпропетровськ. Якщо бетонний басейн вам не підходить з будь яких причин, ми можемо запропонувати інші варіанти, як більш дешеві, так і такі, які потребують більших витрат. Давайте детальніше зупинимось на кожному з видів басейну, який ви можете побудувати в місті Дніпропетровську.

Види басейнів:

Бетонний басейн. Якщо ви вирішили побудувати бетонний басейн Дніпропетровськ, обов’язково оберіть для будівництва команду професіоналів, які вже зарекомендували себе у будівництві басейнів в Дніпропетровську – лише за такої умови турбуватися про якість вашого басейну у вас не буде потреби. Якщо роботи з будівництва басейну Дніпропетровськ виконані якісно, басейн надійно прослужить вам років 50.

Збірні моделі басейнів. Чаша такого басейну зроблена не з бетону, а з металу – мабуть, це єдина важлива відмінність збірної моделі басейну від бетонного. Термін експлуатації у такого басейну також досить тривалий.

Надувні басейни. Зазвичай такі басейни установлюються на сезон (на теплу пору року). Перш за все, це пов’язано з тим, що такі басейни не переносять морозів. Ззовні, як і в середині, такий басейн вкривається армованою плівкою, яка захищає його від ушкоджень. Купити такий басейн разом з установкою можна у будь-якої компанії, яка займається будівництвом басейнів в Дніпропетровську.

СПА-басейни. Чаша такого басейну виконується зі склопластику, що гарантує довготривалий термін експлуатації. Особливістю такого басейну є те, що у ньому ви не лише може насолодитись купанням у прохолодній воді, але й прийняти гідромасаж. Функція гідромасажу виконується завдяки наявності великій кількості форсунок. Купити СПА-басейн варто тим, хто планує не лише плавати у басейні, але й приймати гідромасаж.

Окрім витрат на будівництво басейну в Дніпропетровську треба заздалегідь визначитися із додатковим обладнанням для басейну. Не дивлячись на те, що підтримувати басейн у належному стані досить легко – все ж таки чистити його треба з використанням спеціальної хімії для басейну. Фільтри для води забезпечать вам якість води, в якій не будуть розвиватися шкідливі для шкіри людини мікроорганізми.

 

Переваги, які надає нам будівництво басейну

Позитивні емоції. У басейні можна плавати, пірнати всією родиною чи веселою компанією. І не залежно від віку ви всі отримаєте позитивний заряд емоціями.

Здоров’я і бадьорість. Під час плавання організм збагачується киснем, ефективно спалюються жирові відкладення, вода охолоджує організм людини, що дає можливість не перегріватися у літню спеку. Фізичні навантаження у воді даються набагато легше, ніж у тренажерному залі і приносять велике задоволення. Побудувати басейн у Дніпропетровську легко і просто, якщо ви звернетесь до команди професіоналів, які не лише побудують вам якісний басейн на довгі роки, але й створять проект, який гармонійно буде вписуватись у загальну концепцію вашого будинку і будуть здійснювати сервісне обслуговування вашого басейну.

Вход в личный кабинет
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Я - новый пользователь
Фио
Телефон
E-mail
Город
Придумайте пароль для входа
Вход через соц. сети
Вход в личный кабинет
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Вход через соц. сети
Мои контактные данные
Телефон
Город
Корзина

    В корзине ещё нет товаров!

Ваш телефон
Ваше имя и что вас интересует?
Выберите номер:
Написать